Lokalizacja Klonowy Dwór

 

Lokalizacja Kiełkuty

DANE KONTAKTOWE

KACZKAN ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ
JÓZEF KACZKAN SPÓŁKA JAWNA

KLONOWY DWÓR 14-330 MAŁDYTY

NIP 741-000-48-34
REGON 510029049

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000081063 

Zakład produkcyjny w Klonowym Dworze

Klonowy Dwór, 14-330 Małdyty 

Sekretariat :

Tel. sekretariat 89 758 19 00
Fax sekretariat 89 758 50 51
e-mail: kaczkan@kaczkan.pl

Dział sprzedaży:

Tel. Dział sprzedaży 89 758 19 03
Fax Dział sprzedaży 89 758 19 02 

Obsługa klienta biznesowego:

Rejon: zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie,

warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, wielkopolskie, lubuskie 

Mateusz Czorniej  m.czorniej@kaczkan.pl  +48 600 439 556


Rejon: dolnośląskie, lubelskie, łódzkie, małopolskie,

opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Jacek Sitek  j.sitek@kaczkan.pl  +48 694 878 982

 

Rynki zagraniczne/export:

Radosław Stefanowicz  r.stefanowicz@kaczkan.pl +48 664 748 203

Grzegorz Pysera  g.pysera@kaczkan.pl +48 664 729 443

 

Zakupy półfabrykatów:

Marek Domarecki m.domarecki@kaczkan.pl +48 668 076 356

 

Marketing i Komunikacja rynkowa

Kamila Kaczkan  k.kaczkan@kaczkan.pl 

 

Zakład produkcyjny w Kiełkutach:

Kiełkuty, 14-330 Małdyty

Sekretariat:

Tel: 89 758 50 47
Fax: 89 758 50 48
e-mail: zaklad-kielkuty@kaczkan.pl

* Pola obowiązkoweWyślij kopię wiadomości na mój adres e-mail

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.