PARKIET PRZEMYSŁOWY

Parkiet przemysłowy jest podłogą twardą oraz bardzo wytrzymałą. Jest to gotowy wzór – formatka, zbudowana z niewielkich lamelek o szerokości 8 mm i długości 160 mm. Ze względu na swoje walory użytkowe, tj. wysoką odporność na zniszczenia oraz mniejszą widoczność ewentualnych uszkodzeń mechanicznych i zarysowań, parkiet przemysłowy najczęściej używany jest w obiektach użytku publicznego, w halach produkcyjnych czy galeriach handlowych. Dodatkowo małe elementy ściśle połączone ze sobą są bardziej odporne na intensywne użytkowanie oraz zmiany temperatury i innych warunków otoczenia. Drewno w małym elemencie nie „pracuje” tak intensywnie jak standardowa klepka.

Dzięki swojej ciekawej budowie atrakcyjnie prezentuje się w domach jako cała podłoga lub jej elementy połączone na przykład z tradycyjnym parkietem litym. W małych elementach brak wyraźnie widocznej struktury drewna, natomiast zachowana zostaje jego barwę. W naszej ofercie znajdą Państwo parkiet przemysłowy produkowany z dębu europejskiego oraz jesionu.

Zalety parkietu przemysłowego:

  • bardzo duża wytrzymałość
  • łatwe i szybkie układanie
  • uniwersalne zastosowanie, od hal fabrycznych po biura, domy i mieszkania
  • interesujący wygląd
  • możliwość aranżacji ciekawych wzorów
Dąb
Jesion

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.