Aktualności

28.09.2015

Złoty Medal Warsaw Build 2015 !

W dniach 16-18 września odbywały się Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2015. Wystawcy, poza możliwością prezentacji swojej oferty profesjonalistom z branży, mieli także szansę konkurować o prestiżowe wyróżnienie – Złoty Medal Targów. W tym roku laureatem w kategorii Interiors & Design została firma Kaczkan.

W programie Targów Warsaw Build, poza główną częścią wystawienniczą, znajdują się także konkursy i plebiscyty, mające na celu wyróżnienie ciekawych produktów (Złote Medale Warsaw Build), zwrócenie uwagi na prace młodych, zdolnych twórców („Liczy się pomysł!”), a także wsparcie polskiej przedsiębiorczości w branży budowlanej, deweloperskiej i inwestycyjnej (Konkurs Budowlany Roku 2015). Przyznawane nagrody przyczyniają się do upowszechnienia innowacyjnych rozwiązań, proponowanych zarówno przez młode, dynamicznie rozwijające się firmy, jak i uznane już przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji.

Prestiżowe wyróżnienie

Nagroda Złoty Medal Targów Warsaw Build stworzona została, aby promować firmy, których produkty odznaczają się na tle konkurencji praktycznością, innowacyjnością, bądź też jakością wykonania. Wyróżnienia przyznawane są w trzech kategoriach, zbieżnych z obszarami tematycznymi targów: Warsaw Build, Interiors & Design Warsaw oraz Windows & Doors Warsaw. Produktem firmy Kaczkan, który zyskał szczególne uznanie w oczach jury była jodełka francuska z kolekcji Colours of the World. Produkt wyróżniony został za wyjątkową funkcjonalność, technologię produkcji oraz walory estetyczne. Jodełkę francuską firmy Kaczkan można bowiem stosować nie tylko w formie pokrycia podłogowego, ale także jako nowoczesną okładzinę ścian. Produkt wytwarzany jest zgodnie z zasadami świadomego zarządzania zasobami leśnymi i w pełnym poszanowaniu natury. Komisja zgodnie doceniła także stylowe wzornictwo jodełki, jej wyjątkową dekoracyjność, a także uniwersalność – produkt doskonale sprawdzi się zarówno w aranżacjach tradycyjnych, retro, jak i tych stawiających na nowoczesny design. Klepki podłogi przycięte pod kątem 45o tworzą intrygujący, dynamiczny wzór, który ożywi każde wnętrze. Podłoga dostępna jest w wielu modnych odcieniach oraz stylowych wykończeniach.

Sukces na polskim rynku

Jodełka francuska firmy Kaczkan spotkała się z żywym zainteresowaniem nie tylko komisji konkursowej, ale także licznej rzeszy profesjonalistów z branży, odwiedzających stanowisko firmy. Ich uwagę zwróciło dokładne wykończenie produktu oraz szeroka gama kolorystyczna, umożliwiająca dopasowanie podłogi do niemal każdej sytuacji projektowej. Poza atrakcyjnymi nowościami, jak jodełka francuska oraz węgierska, firma Kaczkan zaprezentowała na targach uznaną w krajach Europy Zachodniej ofertę produktową, która szturmem podbija także i polski rynek. W jej skład wchodzą dostępne w wielu atrakcyjnych opcjach kolorystycznych deski warstwowe z kolekcji Colours of the World, a także innowacyjny system desek do zastosowania na ściany – seria Wall of Wood. Również sam pawilon wystawienniczy przedsiębiorstwa przyciągał uwagę interesującą ekspozycją oraz niebanalną formą.

Uczestnictwo firmy Kaczkan w targach Warsaw Build to kolejny krok w stronę mocnego zaznaczenia obecności przedsiębiorstwa w polskiej branży wnętrzarsko-budowlanej. Przyznany złoty medal jest potwierdzeniem słuszności kierunku podejmowanych działań, a także wyraźnym sygnałem uznania zarówno dla nowości, jak i produktów ze standardowej oferty firmy.

IMG_0636

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.