Aktualności

14.10.2015

WYRÓŻNIENIE NA TARGACH WSZYSTKO DLA DOMU SZCZECIN 2015 !!!

Jodełka Francuska Colours of the World ponownie zdobyła uznanie Jury ! Nagroda została przyznana przez Akademię Sztuki w Szczecinie oraz Dyrektora Generalnego MTS Panią Małgorzatę Lis za funkcjonalność, paletę barw oraz design !

Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz „Wszystko dla Domu” po raz 24. zorganizowały Międzynarodowe Targi Szczecińskie. Tym razem w hali przy ul. Struga swoją ofertę zaprezentowało blisko 70 wystawców.

 

 Nowoczesność i ekologia we wnętrzach
 
– Do łask wraca drewno – mówi o meblach do sypialni, jadalni i salonu Andrzej Mąka, przedstawiciel firmy Salon Meblowy Gotti New Living. Jednocześnie lite lub dwuwarstwowe deski dębowe lub bukowe polecają producenci podłóg. – Najnowszym trendem w aranżacjach jest parkiet typu jodełka francuska oraz użycie drewna na ściany – zauważa Kamila Kaczkan
W konkursie „Wyróżniony Wyrób”, od lat towarzyszącemu targom „Wszystko dla Domu” przyznano dwa wyróżnienia. Otrzymała je firma Kaczkan za parkiet dwuwarstwowy o nazwie „Jodełka francuska” i spółka Solgaz za płytę gazową GPC-2. To najmniejszy model z oferowanych przez Solgaz płyt gazowych, które nie używają płomieni...
 
 
 

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.