Aktualności

29.10.2015

proParkiet PRODUKTem WARMII I MAZUR !


„Produkt Warmia Mazury” to inicjatywa realizowana przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego od 2014 roku. Promuje wydarzenia, produkty oraz usługi podmiotów z całego naszego regionu. W ten sposób wyróżniane są podmioty, które w swojej codziennej pracy inspirują się rozwojem przedsiębiorstwa, promocją postaw inwestycyjnych, wymianą doświadczeń czy zwiększeniem konkurencyjności lokalnych przedsiębiorstw.

Produkty i usługi z Warmii i Mazur przyczyniają się do poprawy jakości życia nie tylko w samym województwie, ale również w Polsce. Z kolei mieszkańcy, którzy decydują się na zakup regionalnych produktów czy usług, wspierają gospodarkę województwa, co w konsekwencji wpływa na wzrost jej konkurencyjności.

- Dziś spotykamy się na kolejnej edycji wręczenia certyfikatów. Cieszę się, że inicjatywa certyfikowania regionalnych produktów trwa i zatacza coraz szersze kręgi na Warmii i Mazurach. To oznacza, że mamy dużo do zaoferowania w różnych branżach, a nasze produkty i usługi mają wysoką jakość. Dziękuję, że przez swoją działalność gospodarczą promujecie nasz region – powiedział na spotkaniu marszałek Gustaw Marek Brzezin.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.