Aktualności

01.04.2016

KACZKAN Najlepszym z Najlepszych Warmii i Mazur po raz drugi !

Firma KACZKAN otrzymała Laur „Najlepszym z Najlepszych” w kategorii Innowacje i Rozwój.

Firma Kaczkan jest jednym z głównych eksporterów na Warmii i Mazurach. Naturalne, polskie podłogi drewniane cieszą się wielkim uznaniem wśród zagranicznych klientów. Przyczyniają się do tego wysoka jakość produktu, precyzyjne wykonanie, innowacyjna technologia oraz poszanowanie środowiska naturalnego. Firma Kaczkan otrzymała Orła Eksportu z Województwa Warmińsko-Mazurskiego w kategorii Najdynamiczniejszy Eksporter oraz Produkt Eksportowy - tak argumentowano przyznanie nagrody Laur „Najlepszym z Najlepszych”.

Laur „Najlepszym z Najlepszych” przyznawany jest od 2004 roku. To nie tyle konkurs, ile uhonorowanie swoistych ambasadorów naszego województwa, którzy w poszczególnych latach wyróżnili się na forum krajowym i międzynarodowym, osiągnęli sukces doceniony przez niezależne gremia, przyczynili się do promocji regionu. Laur służy podkreśleniu ich sukcesów tu, na Warmii i Mazurach, w miejscu, w którym mieszkają i funkcjonują.

Wyróżnieni z Olsztyna i regionu otrzymali statuetki za wybitne osiągnięcia w siedmiu kategoriach. Łącznie przyznano 23 Laury.Przeczytaj cały tekst: Najlepsi z Najlepszych nagrodzeni za wybitne osiągnięcia - Gazeta Olsztyńska http://gazetaolsztynska.pl/346200,Najlepsi-z-Najlepszych-nagrodzeni-za-wybitne-osiagniecia.html#ixzz44aSsDd4i

 

 

 

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.