Aktualności

20.07.2017

NOWA KLASA SORTOWANIA WG STRUKTURY WIZUALNEJ DREWNA - RUSTICAL PREMIUM !


RUSTICAL PREMIUM

Nowa klasa powstała by sprostać oczekiwaniom i zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta przyszłych użytkowników naszych podłóg, którzy w swoich domach pragną otaczać się naturalnym pięknem i przedmiotami wysokiej jakości.

Klasa ta obejmuje deski o urozmaiconej kolorystyce z dowolnym układem słojów. Dopuszczalne małe i średnie sęki oraz bardzo małe pęknięcia. Klasa wyklucza występowanie drewna bielastego.

Indywidualna natura drewna

Każda z klas pozwala stworzyć na podłodze inny efekt estetyczny, od gładkiego wzoru drewna aż po efektowną, rustykalną kompozycję o bogatym rysunku. Dzięki takiemu rozwiązaniu podłogę można idealnie dopasować do indywidualnego stylu wnętrza – nie tylko w oparciu o kolor, lecz również fakturę i rysunek drewna.

Rustical Premium klasycznie

Klasa Rustical Premium oprócz małych i średnich sęków, dopuszcza się występowanie delikatnych przebarwień, co powoduje, że podłoga może sprawiać wrażenie cieniowanej, natomiast nie ma efektu vintage jak w przypadku standardowych klas Rustical. Dąb Rustical Premium pokryty transparentnym lakierem UV lub olejem naturalnym to elegancka podłoga, która nada aranżacjom nieco klimatycznego ciepła i naturalnego uroku, przy czym nie zaburzy harmonii wnętrza.

Rustical Premium w kolorach

Nowa klasa jest idealnym rozwiązaniem do podłóg barwionych lakierami UV, pozwala zachować naturalne wizualne walory drewna. Dlatego kolekcję Colours of the World proponujemy wyłącznie w klasie Rustical Premium z troski o naturalny wygląd dębowej podłogi.

 

1_19

 

 

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.