Aktualności

18.09.2017

Ruszył konkurs „KACZKAN – bez rzemiosła nie ma designu”

„KACZKAN – bez rzemiosła nie ma designu” – pod takim hasłem odbywa się pierwsza edycja konkursu dla architektów oraz pasjonatów projektowania wnętrz, organizowana przez firmę Kaczkan. Główną nagrodą w konkursie jest innowacyjny SAMSUNG Galaxy S8!

Współcześnie słowo design odmieniane jest przez wszystkie przypadki. Jak jednak naprawdę wygląda designerskie wnętrze? Już wkrótce architekci, projektanci wnętrz, studenci architektury oraz pokrewnych kierunków, a także wszyscy zainteresowani tematem wykańczania i dekorowania wnętrz, będą mieć okazję przedstawić swoją wizję, biorąc udział w konkursie organizowanym przez firmę Kaczkan. Prace przyjmowane są od 1 września do 30 listopada. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody!

Szczegóły konkursu

Konkurs dla architektów oraz miłośników projektowania, wykańczania i dekorowania wnętrz ruszył 1 września i będzie trwał do 30 listopada. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu wizualizacji designerskiego wnętrza z wykorzystaniem produktów firmy Kaczkan: kolekcji podłóg dębowych i/lub desek przeznaczonych do wykładania ścian i sufitów linii Wall of Wood. Do dyspozycji osób biorących udział w konkursie jest rozbudowana biblioteka CAD dostępna na stronie internetowej przedsiębiorstwa http://www.kaczkan.pl/m,11963,biblioteka-cad.html. Gotową pracę należy przesłać pod wskazany adres e-mail konkurs@kaczkan.pl. Do rąk autorów najlepszych projektów trafią bardzo atrakcyjne nagrody – zwycięzca otrzyma innowacyjny smartfon SAMSUNG Galaxy S8, natomiast zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca designerskie smartwatche. Ponadto, na dziesięć wyróżnionych osób czekają stylowe gadżety-niespodzianki Kaczkan.

 

Idea konkursu

Rok 2017 jest dla firmy Kaczkan rokiem szczególnym, ponieważ przedsiębiorstwo obchodzi w nim jubileusz 30-lecia istnienia. To właśnie między innymi z tego powodu zrodził się pomysł zorganizowania konkursu dla osób zajmujących się projektowaniem i urządzaniem wnętrz na co dzień. Kiedy w 1987 roku rodzinne przedsiębiorstwo pojawiło się na rynku, zajmowało się wyłącznie wytwarzaniem półfabrykatów. Na przestrzeni trzydziestu lat asortyment firmy stopniowo się wzbogacał a hale ulegały modernizacji, jednak zamiłowanie do rzemiosła i dobrego designu nigdy nie uległo zmianie. Dewiza ta została idealnie ujęta w haśle przewodnim wszystkich działań jubileuszowych Kaczkan, w tym pierwszej edycji konkursu „KACZKAN – bez rzemiosła nie ma designu”.

 

Produkty oferowane przez Kaczkan wyróżniają się nowoczesnym wyglądem, dlatego z powodzeniem znajdują zastosowanie we współczesnych projektach wnętrz. Nie zwlekaj, weź udział w konkursie i pokaż nam jak Twoimi oczami wygląda designerska przestrzeń z asortymentem tego rodzinnego przedsiębiorstwa.

 

Czas trwania konkursu: 1 września – 30 listopada 2017

Rozstrzygnięcie konkursu: Do 14 grudnia 2017

Regulamin konkursu: link

Materiały do pobrania: http://www.kaczkan.pl/m,11963,biblioteka-cad.html

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.