Aktualności

11.10.2017

Marka Kaczkan na Międzynarodowych Targach WARSAW HOME EXPO 2017 !

W dniach 6-8 października br. w podwarszawskim PTAK WARSAW EXPO odbyła się druga edycja Międzynarodowych Targów WARSAW HOME EXPO 2017. Firma Kaczkan po raz pierwszy wzięła udział w tym wydarzeniu jako wystawca, prezentując najmodniejsze i topowe aranżacje z użyciem podłóg drewnianych, które będą królowały co najmniej przez najbliższy rok.

Tegoroczne targi WARSAW HOME odbywały się pod hasłem „ODWAGA”. Spotkanie było zatem doskonałą okazją do zaprezentowania najbardziej intrygujących rozwiązań w zakresie wzornictwa i wykańczania wnętrz przewidzianych na najbliższy sezon 2018.

Targi WARSAW HOME już przy drugiej edycji zostały okrzyknięte największymi targami wyposażenia wnętrz w tej części Europy. W ubiegłej edycji targów udział wzięło około 100 wystawców. W tym roku było ich już 400, to pokazuje skalę rozwoju i zainteresowania wydarzeniem, które na stałe wpiszę się w kalendarz polskich imprez w zakresie wyposażenia wnętrz.

Bez rzemiosła nie ma designu !

 

Podczas wydarzenia firmie przyświecało hasło „Bez rzemiosła nie ma designu”, odnoszące się do nierozerwalnego połączenia wzornictwa z „pracą u podstaw”.

- Działalność firmy Kaczkan od początku ściśle związana jest z wytwórczością rzemieślniczą, stawiającą na zachowanie unikatowości produktu i wyeksponowanie jego wyjątkowości. Drewno, będące naturalnym, niezwykle różnorodnym i wielowymiarowym surowcem, pozwala nam nawet teraz, w XXI wieku, kiedy posiadamy zautomatyzowaną linię produkcyjną, kultywować w jakimś sensie tradycyjne rzemiosło. Każda klepka jest jedyna w swoim rodzaju, dlatego nie istnieją dwie takie same podłogi. To właśnie stanowi o pięknie drewna. Rzemiosło, któremu jesteśmy wierni, jest podstawą dobrego designu, ponieważ podobnie jak każde wartościowe wzornictwo, stawia na oryginalność i unikatowość produktu. Dodatkowo Kaczkan jako firma stara się utrzymywać także inne standardy pracy rzemieślniczej, dopasowując je oczywiście do wymogów współczesnej przedsiębiorczości. Produkcja naszych podłóg odbywa się zgodnie z poszanowaniem praw natury, a uzyskane certyfikaty, np. Produkt Warmii i Mazur świadczą o lokalnej odpowiedzialności biznesu.– mówi J. Kaczkan, Założyciel i Prezes firmy Kaczkan.

Topowe aranżacje !

Jednym z najważniejszych trendów przewidzianych zarówno na obecny sezon, jak i przyszłe lata, jest wykańczanie podłóg deskami w niewielkim rozmiarze. Elementy tego typu wprowadzają do pomieszczenia bardzo intrygujący, a zarazem modny i atrakcyjny akcent. Ponadto, dzięki odpowiedniemu ułożeniu desek, możemy modelować całe wnętrze, kreując stylową i ponadczasową przestrzeń w zaciszu własnego domu. W ofercie firmy Kaczkan znajdują się deski w rozmiarze 11x70x490 mm – idealne dla wszystkich osób podążających za trendami w świecie wykańczania wnętrz. Produkty szczególnie efektownie prezentują się pokryte olejami naturalnymi pochodzącymi z kolekcji Colours of the Nature.

Na stoisku można było obejrzeć stworzoną aranżacje właśnie w tym klimacie. Niewielkie rozmiarem deski w kolorze Szarego Oleju ułożone na wzór klasycznej jodełki dopełnione elementami ze świata meblowego designu.

Targi zaskakującej jakości !

 

Targi WARSAW HOME to platforma komunikacji pomiędzy producentami, handlowcami, architektami i inwestorami. Ogromną zaletą targów jest architektura hal, w  których odbywa się wydarzenie. Przestrzenne powierzchnie, szerokie korytarze – ścieżki między stoiskami, co pozwala na świetną prezentację wystawców bez efektu „zatłoczenia”. Nowoczesna infrastruktura i nowoczesne podejście do tematu wyposażenia wnętrz to główne atuty tego przedsięwzięcia. Ponadto w targach uczestniczyli liczni wystawcy z pięknymi elementami i materiałami do wyposażenia wnętrz, od delikatnych wyrobów „handmade” po przez designerskie formy mebli. Widoki stoisk wprost zachwycają swoją różnorodnością i designem.

 

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów WARSAW HOME EXPO, odbędzie się w dniach 4.10.-07.10.2018, w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie.

 

DZIĘKUJEMY, ŻE Z NAMI BYLIŚCIE !

Serdeczne podziękowania dla naszych Partnerów, za cenne rozmowy i uwagi.

Do zobaczenia za rok !

Zespół ds. targów Kaczkan

 

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.