Aktualności

17.11.2017

Wieczór z Piotrem Kuczią ! 24.11.2017, KATOWICE !

TERMIN SPOTKANIA – 24.11.2017 MIEJSCE – Zrewitalizowana Stolarnia – Muzeum Śląskie, Dobrowolskiego 1

 

Gorąco zapraszamy na spotkanie ze znanym i cenionym architektem Piotrem Kuczia oraz z marką KACZKAN, aby pozanć nowe inspiracje i rozwiązania w projektowaniu wnętrz !

WSTĘP WOLNY !

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ --> https://archevent.pl/potwierdzenie-udzialu-piotr-kuczia-katowice

 

TERMIN SPOTKANIA – 24.11.2017

MIEJSCE – Zrewitalizowana Stolarnia – Muzeum Śląskie,
Dobrowolskiego 1

SPRAWDŹ MIEJSCE NA MAPIE

GOŚĆ SPOTKANIA: Piotr Kuczia “W STrachu przed STereotypami”

Udział w spotkaniu jest Bezpłatny

Początek spotkania o godzinie 17:00

 

 

 

Piotr Kuczia – architekt działający w Polsce i Niemczech, od lat specjalizujący się w dziedzinie budownictwa zrównoważonego i solarnego.

Projektant domu ekologicznego nad Jeziorem Łąckim koło Pszczyny. Laureat ponad 50 indywidualnych i zespołowych nagród w Polsce i za granicą. Jego projekty były obszernie publikowane w ponad czterdziestu książkach i setkach czasopism na całym świecie. Autor wydanej w Niemczech monografii “Educating Buidlings”.

W swoich projektach zwraca szczególną uwagę na zespolenie estetyki z racjonalnością i oszczędnością rozwiązań. Energooszczędność, wykorzystanie energii słonecznej i niskie koszty eksploatacji nie stanowią dla niego celu samego w sobie. Najważniejsze miejsce zawsze zajmuje człowiek – przyszły mieszkaniec: jego oczekiwania, preferencje, upodobania lub przyzwyczajenia. Celem jest uzyskanie indywidualnego budynku, który w optymalny sposób spełni wymagania użytkowników i będzie odpowiadał „duchowi” miejsca.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.