Aktualności

03.01.2018

Piękno i najwyższa jakość ! Kolekcje KACZKAN 2018 !


Piękno i najwyższa jakość od Kaczkan

Podłogi oferowane przez Kaczkan produkowane są z najwyższej jakości dębiny z warmińsko-mazurskich lasów. Wyjątkową jakość drewnianych podłóg zapewnia jeden gatunek – dąb szypułkowy, który znany jest ze swojej jakości oraz wysokiej wytrzymałości. Wśród produktów znajdujących się w asortymencie Kaczkan największą popularnością cieszą się podłogi dwuwarstwowe, które dzięki swojej budowie są przyjazne naturze. Podłogi tego typu są bardzo łatwe w montażu, niekłopotliwe w codziennej pielęgnacji, wytrzymałe, odporne na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, świetnie sprawdzają się pod ogrzewaniem podłogowym oraz nie odkształcają się. Firma Kaczkan oferuje podłogi dwuwarstwowe wykończone lakierami oraz olejami naturalnymi. Wszystkie produkty wykorzystywane do pokrywania podłóg są ekologiczne, hipoalergiczne, wolne od substancji czynnych, a przy tym regulują wilgoć i przepuszczają powietrze.

 

TOP OF THE WORLD

W skład kolekcji wchodzi kilkanaście propozycji podłóg pokrytych lakierami barwiącymi UV. Wśród nich możemy znaleźć produkty w jasnych wybarwieniach: Alaska, Vanilla, White Pearl, Champagne i Sahara, modnych popielach: Grey Pearl i Grey Eagle oraz w głębokich brązach: Whisky, Coffee i Onyx, Pure Forest i White Cream. W zależności od naszej wizji projektowej możemy zdecydować się na tradycyjne ułożenie desek, jak i na wzór jodełki francuskiej lub węgierskiej. Dzięki pokryciu desek lakierem oraz utwardzeniu go aż do siedmiu razy z wykorzystaniem technologii UV produkty posiadają wysoką jakość i trwałe wykończenie.

 

BEAUTY OF OIL 

Deski olejowane mają naturalny, ciepły wygląd. Ich powierzchnia jest matowa, co pozwala zachować autentyczne piękno dębu. Kolekcja obejmuje podłogi pokryte olejami: Pure Forest, California Dream House, White Truffle, Grey Shadow, Grey Moon, Wild Oil oraz Arizona Wave.  Wielką zaletą podłóg olejowanych jest wysoka trwałość oraz łatwa regeneracja.

 

BEAUTY OF COUNTRY

Kolekcja powstała z fascynacji autentycznym pięknem dębiny. Deski wyróżniają się sękami, dowolnym układem słojów, przebarwieniami oraz pęknięciami, dlatego doskonale pasują do wnętrz, w których dominuje motyw natury. Linia Beauty of Country obejmuje podłogi wykończone olejami naturalnymi w wybarwieniach: California Dream House, White Truffle, Grey Shadow, Grey Moon, Wild Country, Arizona Wave, Pure Forest i Shabby Chic. Dzięki olejowaniu produkty zyskują wysoką odporność na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne oraz są łatwe w pielęgnacji.

 

Cena podłóg COLOURS OF THE WORLD: od 162 zł netto

Cena podłóg COLOURS OF THE NATURE: od 162zł netto

Cena podłóg BEAUTY OF COUNTRY: od 165 zł netto

 

EKOLOGIA

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w dzisiejszych czasach jest życie w zgodzie z naturą, dlatego w swojej działalności przykładamy bardzo dużą wagę do rozwiązań proekologicznych. Drewno wybieramy wyłącznie z dobrze zarządzanych źródeł w Europie, a następnie przetwarzamy na półfabrykaty w swoim tartaku w Kiełkutach oraz przerabiamy na deski w fabryce podłóg w Klonowym Dworze. Na co dzień korzystamy z innowacyjnych technologii, co przekłada się na pełną optymalizację produkcji i redukcję strat cennego surowca przy zachowaniu najwyższej jakości oferowanych produktów oraz precyzji i staranności ich wykonania. Niewątpliwie ma to duży wpływ na ochronę środowiska. O najwyższej jakości podłóg oraz poszanowaniu praw natury podczas ich produkcji, świadczą liczne certyfikaty i nagrody, które uzyskaliśmy na przestrzeni trzydziestu lat działalności.

Osobom, którym na co dzień bliska jest troska o środowisko, rekomendujemy wybór podłóg dwuwarstwowych, które dzięki swojej budowie są przyjazne naturze. Spodnia warstwa desek znajdujących się w naszej ofercie wytwarzana jest z brzozy lub sosny, natomiast wierzchnia ze starannie selekcjonowanej dębiny szypułkowej, cenionej przede wszystkim za swoją wysoką jakość oraz wytrzymałość. ProParkiet tego typu posiada szereg zalet zarówno pod kątem ekologii, jak i codziennego użytkowania. Wierzchnia warstwa podłóg posiada 4mm, co oznacza, że do produkcji desek zużywa się zdecydowanie mniej tak cennego surowca, jakim jest dąb. Gatunek ten jest coraz trudniejszy do pozyskania, dlatego stworzenie spodniej warstwy desek z innych szlachetnych i trwałych odmian drewna liściastego okazuje się być najlepszym rozwiązaniem. Ponadto, podłogi dwuwarstwowe są bardzo łatwe w montażu, niekłopotliwe w codziennej pielęgnacji, wytrzymałe, świetnie sprawdzają się pod ogrzewaniem podłogowym oraz nie odkształcają się – dzięki połączeniu dwóch warstw drewna klejem. Oferujemy podłogi dwuwarstwowe wykończone lakierami UV oraz olejami naturalnymi. Wszystkie produkty wykorzystywane do pokrywania podłóg są ekologiczne, hipoalergiczne, wolne od substancji czynnych, a przy tym regulują wilgoć i przepuszczają powietrze.

 

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.