Aktualności

15.01.2018

Nowość! Poznaj piękno stylu country z nową kolekcją podłóg Kaczkan

Beauty of Country – pod tą tajemniczą nazwą kryje się najnowsza kolekcja drewnianych podłóg firmy Kaczkan. W jej skład wchodzi osiem produktów powstałych z fascynacji naturalnym urokiem stylu country oraz jego odmian.

Styl country oraz jego odmiany na dobre zagościły w naszych domach i mieszkaniach. Wnętrza pełne ciepła i rodzinności zachwycają swoją naturalnością, dlatego nie może zabraknąć w nich materiałów organicznego pochodzenia. Sielankowy charakter stylizacji utrzymanych w estetykach country, rustykalnej, modern rustic, country chic czy shabby chic na pewno podkreślą drewniane podłogi firmy Kaczkan pochodzące z kolekcji Beauty of Country.

Wnętrze z podłogą z kolekcji Beauty of Country

Wiele stylów, jedna kolekcja

Choć wnętrza urządzone w rozmaitych odmianach stylu country różnią się pomiędzy sobą, mają też wiele wspólnych cech - urzekają bezpretensjonalną prostotą, ponadczasowym pięknem, bliskością z naturą oraz nie brakuje w nich elementów przypominających o miłych chwilach spędzonych u rodziny na wsi. Inspirując się tymi wspaniałymi stylami wnętrzarskimi, firma Kaczkan stworzyła kolekcję drewnianych podłóg Beauty of Country składającą się z ośmiu produktów wprost stworzonych do sielankowych aranżacji. Nowe deski dostępne są w klasie drewna Country, co oznacza, że wyróżniają się dowolnym układem słojów oraz urozmaiconą kolorystyką z dobrze widocznymi przebarwieniami – również białymi. Klasa ta dopuszcza zdrowe sęki, mniejsze czarne zepsute sęki oraz spękania, nadające podłodze charakteru. Wszystkie deski linii Beauty of Country pokrywane są najwyższej jakości olejami naturalnymi, dzięki którym zyskują unikalne wybarwienie oraz doskonałe właściwości użytkowe: są odporne na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, łatwe w pielęgnacji oraz nie trzeba ich impregnować po ułożeniu. Warto wspomnieć również o tym, że preparaty stosowane do wykańczania podłóg są ekologiczne, hipoalergiczne, wolne od substancji czynnych, a przy tym regulują wilgoć i przepuszczają powietrze.

 

Produkty stworzone z myślą o Tobie…

Wnętrze z podłogą z kolekcji Beauty of Country

Nowości wchodzące w skład kolekcji Beauty of Country pokrywane są olejami naturalnymi w odcieniu transparentnym lub w wybarwieniach obejmujących tonacje bieli, szarości oraz delikatnych brązów. Podłogi California Dream House oraz White Truffle ze względu na swoją delikatną, jasną kolorystykę są idealne do wnętrz urządzonych w duchu country chic, w których klimatyczne ciepło wiejskich chat efektownie przenika się z szykiem amerykańskich rezydencji. Podłoga Shabby Chic dedykowana jest przestrzeniom urządzanym w estetyce o tej samie nazwie. Ekspresyjny rysunek desek wzbogacony w białe pory świetnie komponuje się z bielonymi, postarzanymi meblami oraz florystycznymi motywami. Podłoga Pure Forest swoim wyglądem przypomina surowy dąb, dlatego świetnie sprawdzi się w stylizacjach utrzymanych w konwencjach country i rustykalnej - w aranżacjach tego typu mile widziane jest drewno w swojej naturalnej odsłonie i o bardzo dobrze widocznych słojach. Deski o surowym wyglądzie to obecnie hit aranżacyjny, jednak jeśli nie jesteście zwolennikami takich rozwiązań, do wnętrz urządzonych w estetyce country i rustykalnej możecie dobrać podłogi Wild Country pokryte olejem w transparentnym wybarwieniu oraz Arizona Wave wykończone olejem w brązowawej tonacji. Podłogi pokryte olejami szarymi Grey Shadow i Grey Moon dedykowane są zaś stylizacjom aranżowanym w estetyce modern rustic, w których elementy zgrzebnej wiejskiej chaty zestawia się z nowoczesną koncepcją wnętrzarską.

 

Wnętrza utrzymane w duchu country oraz odmianach tej stylistyki są idealne dla osób, które poszukują wytchnienia od zgiełku codzienności. Swoboda i naturalność, która panuje w tak urządzonych domach oraz mieszkaniach jest niespotykana w innych estetykach. Dzięki zwieńczeniu przestrzeni podłogami Kaczkan z kolekcji Beauty of Country możemy jeszcze mocniej zaakcentować sielski charakter naszych czterech ścian.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.