Aktualności

22.06.2018

#LetniKonkursKaczkan Lato w Waszych wnętrzach !

Piękna, słoneczna pogoda inspiruje do zmian! Pokażcie nam swoje pomysły na wprowadzenie lata do swoich wnętrz i zgarnijcie atrakcyjne nagrody – idealne na gorące dni!

 

  • Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że wyślesz do nas zdjęcie pokazujące Twoją odświeżoną aranżację utrzymaną w wakacyjnym klimacie. Możesz wysłać więcej niż jedno zdjęcie
  • Warunkiem udziału w Konkursie jest wykonanie zadania konkursowego, ujętego we Wpisie Konkursowym na profilu marki Kaczkan na Facebooku, znajdującym się pod adresem https://www.facebook.com/Kaczkan-Wood-Floors-116255778505014/.
  • Zadanie konkursowe polega na udostępnieniu w komentarzu do Wpisu Konkursowego zdjęcia przedstawiającego aranżację wnętrza, na której Uczestnik pokazuje swoje pomysły na wprowadzenie lata do swoich wnętrz. Komisja Konkursowa będzie oceniać w szczególności walory wizualne aranżacji oraz nieszablonowe podejście do tematu aranżacji wnętrz.
  • Na Wasze pomysły czekamy do północy 09.07.2018 Zapraszamy do zabawy oraz zachęcamy do polubienia naszego fanpage’a i udostępniania informacji o konkursie.
  • W Konkursie są przewidziane trzy nagrody rzeczowe (zestawy gadżetów-niespodzianek do dekoracji wnętrz oraz tarasów o typowo letnim charakterze)

  • Regulamin konkursu znajdziecie tu: REGULAMIN

Powodzenia! :)

 

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.