Aktualności

01.10.2018

#JesiennyKonkursKaczkan

Zdradźcie nam jakie macie sposoby na przetrwanie jesieni oraz zgarnijcie fantastyczne nagrody – idealne na chłodne i deszczowe miesiące!

  • Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że zdradzicie nam, jak radzicie sobie z jesienną chandrą. Odpowiedzi możecie udzielić pisemnie lub wysyłając zdjęcie przedstawiające Wasz sposób na przetrwanie jesieni. Każdy może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Odpowiedzi i zdjęcia umieszczajcie w komentarzu pod tym postem.
  • Warunkiem udziału w Konkursie jest wykonanie zadania konkursowego, ujętego we Wpisie Konkursowym na profilu marki Kaczkan na Facebooku, znajdującym się pod adresem https://www.facebook.com/Kaczkan-Wood-Floors-116255778505014/.
  • Na autorów trzech najciekawszych odpowiedzi lub zdjęć czekają fantastyczne nagrody niespodzianki, które na pewno przydadzą Wam się jesienią w Waszych domowych zakątkach.
  • Na Wasze pomysły czekamy do północy 15.10.2018 Zapraszamy do zabawy oraz zachęcamy do polubienia naszego fanpage’a i udostępniania informacji o konkursie.
  • Regulamin konkursu znajdziecie tu: REGULAMIN

Powodzenia! :)

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.