Aktualności

19.12.2018

Nagroda główna dla Jodełki Francuskiej Kaczkan !


Dobry Design 2019 !
Nagroda główna dla Jodełki Francuskiej Kaczkan !

Dziękujemy szanownym architektom i projektantom za uznanie !

Bez rzemiosła nie ma designu. Bez pięknych i funkcjonalnych drewnianych podłóg nie ma pięknych projektów - tak krótko możemy podsumować wybór naszych podłóg :)

Konkurs Dobry Design to projekt, mający na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Ponad 200 produktów zgłoszonych w tegorocznej, ósmej edycji plebiscytu oceniło profesjonalne jury złożone z 150 projektantów i architektów wnętrz!

Konkurs Dobry Design wyróżnia najlepsze, najciekawsze produkty wnętrzarskie oraz rozwiązania, które odmieniają przestrzenie naszych domów i mieszkań. Nasi dziennikarze, którzy na co dzień pracują nad magazynem Dobrze Mieszkaj i portalem dobrzemieszkaj.pl, każdego dnia kontaktują się z projektantami, architektami i twórcami wyposażenia wnętrz. Śledzą światowe trendy, uczestniczą w największych targach, a także konferencjach w Polsce i na świecie. Wszystko po to, by z dobrym designem być na co dzień i móc Państwu przekazać to, co wydaje nam się najciekawsze. A konkurs Dobry Design 2019 jest swego rodzaju podsumowaniem tego, co najlepszego wydarzyło się na tym rynku w ostatnim czasie. Bardzo dziękujemy, że jesteście Państwo z nami! - mówiła Justyna Łotowska.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.