Aktualności

08.07.2019

Kaczkan na pierwszym miejscu podczas Konkursu „Ekspozycja Roku 2018”

Decydując się na podłogę drewnianą, każdemu zależy na tym, by wybór padł na produkt najlepszej jakości. Zapewne pytacie, sprawdzacie, robicie wszystko, by ten wybór pozostał z Wami na lata. Dlatego jesteśmy firmą, która razem z Wami chce budować Wasz dom, Wasze biuro, wszystkie miejsca, gdzie spędzacie swój cenny czas.

Tym bardziej cieszy nas, gdy wszelkie starania zostają docenione. Najważniejsza jest opinia użytkowników, ale wyróżnienia i nagrody, które marka Kaczkan otrzymuje na rynku polskim i zagranicznym, cieszą równie bardzo.

Tym razem zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie „Ekspozycja Roku 2018” w kategorii „ekspozycje targowe powyżej 50 mkw.” zorganizowanym przez Polską Izbę Przemysłu Targowego. Naszą ekspozycję można było podziwiać podczas październikowej edycji Warsaw Home 2018.

Warsaw Home to niezwykle ważne wydarzenie dla firmy Kaczkan. Udział w nich biorą najlepsi z najlepszych w dziedzinie aranżacji wnętrz. Co roku bije rekordy popularności i jest nie tylko najważniejszym wydarzeniem tego typu w Polsce, ale też jednym z największych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi pozwalają przede wszystkim pokazać swoje produkty miłośnikom dobrego designu – są to zarówno architekci, producenci i dystrybutorzy, jak i amatorzy marzący o perfekcyjnym urządzeniu własnych 4 kątów. Jednym słowem: są to wszyscy, którzy w upiększanie wnętrz wkładają całe swoje serce.

Z kolei Polska Izba Przemysłu Targowego działa już od ponad 25 lat i zrzesza wyjątkowe grono: organizatorów targów, operatorów obiektów targowych i konferencyjnych oraz wszelkie firmy związane z dostarczaniem i zabezpieczeniem takich eventów. Te nie mogłyby się obyć bez specjalistów związanych z IT, marketingiem czy gastronomią, dlatego nagroda z rąk izby propagującej współpracę tak istotnych branży znaczy dla nas naprawdę dużo.

Nie moglibyśmy być dumni z tego sukcesu, gdyby nie projektanci i realizatorzy naszego stoiska, które zdobiło targi Warsaw Home w październiku ubiegłego roku. Serdecznie dziękujemy firmie Meliński Minuth za wykonanie, a Magdalenie Obsadnej za wyjątkowy projekt. Potrzebę dbałości o każdy szczegół podzielamy razem z Wami, dlatego cieszymy się, że nasze produkty i dobre imię marki Kaczkan trafiły w tak dobre ręce!

Chcemy, by nasi klienci – nieważne, czy indywidualni, czy korporacyjni – zawsze mogli liczyć na produkty najlepszej jakości, które udekorują ich wnętrza i stworzą w nich niebanalny klimat. Dlatego serdecznie zapraszamy na wszelkie targi oraz inne wydarzenia, które pozwolą Wam przekonać się o naszej rzetelności na własne oczy.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.