Aktualności

12.11.2019

Relacja ze szkolenia produktowego i prezentacji podłóg Kaczkan

24 i 25 października 2019 roku, w naszej siedzibie, odbyło się szkolenie produktowe, na które zaprosiliśmy architektów wnętrz z Wrocławia oraz przedstawicieli sklepów oferujących swoim klientom produkty do aranżacji podłóg. Celem szkolenia było zaprezentowanie szerokiej oferty najwyższej jakości podłóg drewnianych firmy Kaczkan (w tym nowości!) oraz wyposażenie Uczestników w pogłębioną wiedzę na temat całego procesu produkcyjnego.  

Porcja wiedzy na dobry początek

W pierwszym dniu szkolenia produktowego zaprosiliśmy uczestników do otwartego niedawno, nowoczesnego Showroomu, w którym znajduje się ekspozycja wszystkich produktów Kaczkan, ale również pomieszczenia biurowe oraz komfortowe przestrzenie dedykowane spotkaniom biznesowym i szkoleniowym. Po powitaniu Uczestników spotkania przystąpiliśmy do realizacji programu szkolenia.

Przedstawiliśmy naszym Gościom firmę Kaczan, producenta drewnianych podłóg z segmentu premium. Z dumą i prawdziwą przyjemnością zaprezentowaliśmy NOWOŚĆ w naszej ofercie, czyli wyjątkową podłogę Pure Forest w optyce surowego drewna, wyróżniającą się spośród innych produktów sposobem wykończenia (podłoga lakierowana lakierem super mat, dającym efekt podłogi olejowanej). Uczestnicy szkolenia mogli nie tylko dokładnie przyjrzeć się wszystkim podłogom produkowanym przez firmę, ale również dotknąć desek, poczuć ich ciężar, sprawdzić strukturę...

Do Państwa dyspozycji byli ponadto specjaliści marki Kaczkan, którzy nie tylko podzielili się swoją wiedzą na temat technicznych aspektów podłóg drewnianych oraz sposobu dobierania podłóg pod względem funkcjonalności, ale również szczegółowo i wyczerpująco odpowiadali na wszystkie pytania dotyczące pozyskiwania drewna, jego selekcjonowania, obróbki oraz wykańczania. 

Know-how marki Kaczkan

Drugiego dnia szkolenia otworzyliśmy przed naszymi Gośćmi drzwi do innowacyjnego Tartaku w Kiełkutach oraz Hali produkcyjnej podłóg drewnianych w Klonowym Dworze. Uczestnicy szkolenia mieli możliwość zobaczyć jak wygląda i na czym polega produkcja idealnej deski w firmie Kaczkan - od momentu ręcznej selekcji, przez obróbkę i wybarwianie, po wykańczanie. Z satysfakcją pokazaliśmy zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu produkcja podłóg drewnianych jest maksymalnie bezpieczna i efektywna, a my możemy myśleć o dalszym rozwoju firmy i zwiększaniu liczby realizowanych zamówień. 

W trakcie szkolenia do dyspozycji Uczestników był serwis kawowy oraz słodkie przekąski. Po zakończeniu pierwszego dnia szkolenia produktowego zaprosiliśmy naszych Gości na smaczną kolację w hotelu Tailor w Morągu, w który zarezerwowaliśmy również komfortowe miejsca noclegowe. Uczestnicy spotkania otrzymali od firmy Kaczkan prezenty, wśród których znalazły się m.in. pudełka z próbkami naszych podłóg.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.