Aktualności

10.01.2020

Szkolenie dla architektów

13 grudnia 2019 roku otworzyliśmy szeroko drzwi naszego Tartaku w Kiełkutach, hali produkcyjnej w Klonowym Dworze oraz eleganckiego Showroomu. Na szkolenie produktowe zaprosiliśmy architektów wnętrz, którym z prawdziwą przyjemnością zaprezentowaliśmy bezkonkurencyjne wyroby marki KACZKAN oraz proces ich produkcji.

Podczas wizyty w innowacyjnym tartaku i nowoczesnej hali produkcyjnej nasi Goście mogli przekonać się w jaki sposób wykorzystujemy współczesne rozwiązania technologiczne i park maszynowy wyposażony w urządzenia i sprzęty najnowszej generacji (wszystko pod czujnym okiem naszych najlepszych, doświadczonych, wieloletnich pracowników, oczywiście!) do tworzenia doskonałych pod względem jakości i designu podłóg drewnianych KACZKAN. Pokazaliśmy wszystkie etapy produkcji idealnych desek – od selekcji drewna, po proces obróbki i wykańczania desek.

Po przerwie kawowej zaprosiliśmy naszych Gości do nowoczesnego Showroomu firmy KACZKAN, by móc w maksymalnie komfortowych warunkach przeprowadzić teoretyczną część szkolenia produktowego. W treściwej prezentacji KACZKAN PREMIUM WOODEN FLOORS przedstawiliśmy naszą firmę, jej historię, misje oraz cele na najbliższe lata. Z dumą zaprezentowaliśmy nowość w ofercie firmy: podłogę Pure Forest, będącą idealną hybrydą najwyższej jakości, trwałości i solidności z rewelacyjnym designem, dodającym wnętrzom charakteru i ponadczasowej elegancji. Znaleźliśmy również czas na szczegółowe omówienie technicznych aspektów podłóg drewnianych oraz opcjonalnych sposobów wykańczania drewna. Ponadto nasi Goście mieli unikalną możliwość porozmawiania z ekspertami Kaczkan.

Szkolenie produktowe zakończyliśmy około godziny 16, by już o 17.30 móc spotkać się z naszymi Gośćmi na uroczystej kolacji w hotelu Tailor, w Morągu.

Mamy nadzieję, że ogromna porcja wiedzy o podłogach drewnianych firmy KACZKAN oraz pudełka z próbkami naszych najlepszych produktów ułatwią naszym Gościom realizację kolejnych zleceń. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy wielu absorbujących wyzwań i takiej samej liczby sukcesów w życiu zawodowym!

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.