Aktualności

24.03.2020

Relacja z wydarzenia - Warsztaty Marty Czerkies w Katowicach

Człowiek uczy się całe życie? Zdecydowanie tak! Właśnie dlatego stawiamy na edukację i z ogromną przyjemnością organizujemy różnego rodzaju prelekcje oraz spotkania szkoleniowe i warsztatowe.

Naszym celem jest przekazania jak najpełniejszej wiedzy o drewnianych podłogach Kaczkan oraz wyposażenie naszych Klientów, współpracowników, projektantów i architektów w skuteczne narzędzia pozwalające im na efektywną i satysfakcjonującą pracę. Stawiamy na konkrety! Jakie są najczęstsze błędy w doborze podłogi i jak ich uniknąć? W jakich wnętrzach i dla jakiego użytkownika idealny będzie elegancki Chevron, kiedy lepiej postawić na olej, a kiedy na lakier?

Warsztaty Marty Czerkies pod hasłem "Drewniana podłoga i co dalej?", które niedawno odbyły się w Katowicach, były taką właśnie solidną porcją konkretów i inspiracji - w doskonałych proporcjach. Zapraszamy na krótką relację z tego wydarzenia.

Podłogi drewniane i co dalej? 

Dobre pytanie! Odpowiedzi na nie szukali uczestnicy warsztatów, które firma Kaczkan przygotowała we współpracy z Martą Czerkies, założycielką marki Marta Czerkies Home Designer. Marta była jedną z pierwszych osób, które na rynku wykańczania wnętrz zaproponowała klientom usługi kompleksowe, idealnie wpisując się w niszę i odpowiadając na potrzeby współczesnego człowieka - zabieganego i zajętego, szukającego doskonałej jakości, oryginalnego designu, podanego w formie rozwiązania od a do z.

Obecnie firma Marta Czerkies Home Designer obsługuje kilkadziesiąt projektów rocznie, oferując projekty wnętrz skrojone na miarę potrzeb, oczekiwań i możliwości klientów oraz wszelkie usługi związane z wprowadzeniem projektu w życie - od zakupu materiałów, przez realizację prac wykończeniowych, po odbiory techniczne. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że w natłoku obowiązków zawodowych związanych z prowadzeniem własnej firmy, Marta znalazła czas na projekt szkoleniowo - warsztatowy zrealizowany we współpracy z naszą firmą.

Warsztatowo o drewnie, czyli podłogi Kaczkan na warsztacie

Warsztaty "Drewniana podłoga i co dalej?" przeprowadzone przez Martę Czerkies, we współpracy z firmą Kaczkan - odbyły się 6 lutego 2020 roku, w katowickim Spodku, w ramach 4 Design Days. To wydarzenie zgromadziło najbardziej utalentowanych i najaktywniejszych ludzi branży, szukających inspiracji i gotowych do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami - przed wszystkim projektantów i architektów wnętrz.

Uczestnicy warsztatów mieli okazję poznać wszystkie zalety drewna zastosowanego w aranżacjach wnętrz - od jego uniwersalności, po bezdyskusyjną funkcjonalność. Istotną częścią warsztatów był zestaw praktycznych rad dotyczących wyboru podłogi drewnianej krok po kroku, ze szczegółowym objaśnieniem dostępnych klas wizualnych drewna, kolorów i sposobów wykończenia, a także formatów i wymiarów desek / klepek. Prowadząca warsztaty omówiła również aspekty techniczne dotyczące ilości zamawianego parkietu, sposobu jego układania oraz zasad użytkowania i pielęgnacji. Celem warsztatów było z jednej strony przekazanie rzetelnej wiedzy na temat produktów marki Kaczkan, a z drugiej - przekonanie uczestników, że inwestycja w podłogi drewniane z segment premium to inwestycja na długie lata, która naprawdę się opłaca! Okazało się, że przekonywać do drewna i jego ponadczasowych walorów... nikogo nie trzeba było!

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i wspaniałą, twórczą atmosferę.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.