Aktualności

VII Gala Konkursu Firma Roku 2012 Powiatu Ostródzkiego odbyła się Hotelu Sajmino w Kajkowie k/Ostródy. Podczas uroczystości Starosta Ostródzki Włodzimierz Brodiuk i Wicestarosta Ostródzki Stanisław Brzozowski wręczyli nagrody czołowym firmom z Powiatu Ostródzkiego. zobacz więcej

 
Miło nam poinformować, że Firma KACZKAN po raz czwarty została mianowana Gazelą Biznesu.
 
Po raz dziesiąty Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego uhonorował ludzi, firmy, instytucje z Warmii i Mazur, o których w ubiegłym roku było głośno w Polsce, w Europie i w świecie. W tym roku Firma KACZKAN została wyróżniona Laurem Najlepszym z Najlepszych za osiągnięcia w roku 2012 związane z rozwojem i prestiżem firmy. zobacz więcej

 
Miło nam poinformować, że po raz kolejny dołączyliśmy do grona przedsiębiorstw najszybciej zwiększającą swoją wartość – Diamenty Forbesa 2013!
 
W grudniowym numerze Kuriera Drzewnego ukazał się artykuł o naszej działalności, gdzie można przeczytać m.in. o najbliższych planach naszej firmy.
 
Na naszym fanpage'u znajdziesz aktualne oferty sprzedaży, promocje oraz planowane produkcje - Kaczkan Woodfloors.
 
W kwietniu Firma KACZKAN została zaprezentowana w programie „Raport Gospodarczy” zrealizowanym przez TVP Olsztyn. zobacz więcej

 
W marcowym numerze magazynu MEBLARSTWO ukazał się artykuł na temat naszej nowej linii technologicznej w hali DW II, do produkcji podłóg dwuwarstwowych.
 
W kwietniowym wydaniu Gazety Przemysłu Drzewnego nasza Firma widnieje na okładce z dumnym tytułem „Europejski lider…”, w środku znalazła się również publikacja na temat naszych innowacyjnych technologii.
 
» 9 8 7 6 5 4 3 2 «

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.