MISJA KACZKAN

Firma KACZKAN Premium powstała, by tworzyć wyjątkowe podłogi drewniane. Chcemy, aby nasze produkty zaspokajały nawet najbardziej wyrafinowane gusta klientów, którzy w swoich domach pragną otaczać się naturalnym pięknem i przedmiotami wysokiej jakości.

Nasze drewno pochodzi ze sprawdzonych i racjonalnie zarządzanych źródeł w Europie. Jest pozyskiwane zgodnie z zasadami świadomego zarządzania zasobami naturalnymi. Wszystkie podłogi posiadają certyfikat FSC® (FSC-C023117) oraz pełną dokumentację produktów z drewna zgodną z wymogami Unii Europejskiej. Wykonywane przez nas deski odpowiadają najwyższym standardom jakościowym na świecie. 

Każdy etap procesu produkcyjnego odbywa się w Europie i jest nadzorowany przez eksperta. Odróżnia to markę KACZKAN od innych firm, które produkują podłogę na skalę masową. Innowacyjne technologie pozwalają na uzyskanie wysokiej precyzji, optymalizację produkcji, obniżenie kosztów oraz ochronę środowiska, co potwierdza aż siedem certyfikatów PN-EN dotyczących jakości produkcji, certyfikat CE (Conformite Europeene), deklarujący spełnienie wymogów dotyczących bezpieczeństwa użytkowania oraz jakości produktów wg dyrektyw UE, certyfikat DIBT świadczący o jakości prduktów oraz o wysokich standardach środowiska i ludzi w barnży budowlanej, a także ceryfikat  FSC® (FSC-C023117), przyznawany za poszanowanie zasad gospodarki leśnej. Roczna prdukcja wynosi 1 300 000 m kw. podłóg dwuwarstwowych oraz 200 000 m kw. podłóg litych, a blisko 90% podłóg trafia za granicę - na rynek europejski. Firma otrzymała liczne nagrody , z których najbardziej prestiżowe to Diament Forbesa 2012, 2013 i 2018 roku oraz Gazele Biznesu i Orły Eksportu. 

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.