02.01.2018

Pokój jak marzenie !

Dom to najważniejsze miejsce dla naszych pociech, dlatego tak ważne jest, aby stworzyć w nim przestrzeń, która będzie dla nich prawdziwym azylem

Pokoje dziecięce, to miejsca, w których nasze pociechy powinny czuć się swobodnie i bezpiecznie. We wnętrzu zaprojektowanym przez Annę Legutko, zwyciężczynię konkursu „KACZKAN – bez rzemiosła nie ma designu”, jest to możliwe! Pomieszczenie utrzymane w duchu Skandynawii prezentuje się bardzo nowocześnie, a zarazem niezwykle przytulnie. Dominuje w nim stonowana kolorystyka, naturalność oraz typowo skandynawskie wzornictwo i dodatki. Uroku całej stylizacji nadają deski Kaczkan pokryte lakierem UV w wybarwieniu White Pearl, pochodzące z kolekcji Colours of the World. Deski posiadają jasną szaro-beżową kolorystykę urozmaiconą bialymi porami. Autorka projektu postanowiła umieścić je zarówno na ścianach, jak i na podłodze dziecięcego pokoju, nadając tym sposobem wnętrzu bardzo harmonijnego wyrazu.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.