18.03.2020

Podłoga Chevron 45 Rustical Premium - Sposób na nowoczesne wnętrze przełamane klasyką

Drewniana podłoga to inwestycja, która odmienia wnętrza w absolutnie unikatowy sposób. Jeśli dodatkowo wybierzemy drewno w klasie rustical to mamy gwarancję uzyskania przestrzeni maksymalnie oryginalnej, przytulnej i ponadczasowej, wymykającej się wszelkim klasyfikacjom, stylom i aktualnym trendom.

Każda podłoga Kaczkan jest wyjątkowa, perfekcyjnie wykonana i dopracowana w każdym detalu, ale Chevron 45 Rustical Premium to jedna z naszych ulubionych kombinacji kolekcji, rodzaju oraz klasy drewna, wydobywająca z surowego dębu wszystko to, co najpiękniejsze i pozwalająca na stworzenie wnętrz zaskakujących elegancją i intymną atmosferą. Co powinniśmy wiedzieć o tej podłogowej perełce? W jakich wnętrzach i zestawieniach się sprawdzi?  

Chevron 45 Rustical Premium - poznajmy się

Garść konkretów na temat tej niezwykłej podłogi? Proszę bardzo! Chevron 45 to klasyczna jodełka francuska, w której klepki przycięte są pod kątem 45 stopni - ułożone na podłodze tworzą elegancki i dynamiczny wzór, przywodzący na myśl gałązkę jodły i sposób, w który układają się na niej pojedyncze igły. Drewniana podłoga w jodełkę pojawiła się po raz pierwszy w królewskich salonach Wersalu, jej produkcja i układanie było niezwykle kosztowne i pracochłonne, dlatego pozwolić sobie na nią mogli wyłącznie najzamożniejsi. Do dziś jodełka jest synonimem ponadczasowej elegancji i tę dworską wytworność (w nowoczesnej odsłonie, oczywiście!) wprowadza do współczesnych wnętrz. 

Kaczkan oferuje Chevron 45, wykonany z twardego dębu europejskiego, pochodzącego z Warmii i Mazur, pozyskanego w poszanowaniu natury i zgodnie z wszelkimi wytycznymi i certyfikatami. Klasa Rustical Premium to deski o urozmaiconej kolorystyce i z dowolnym układem słojów, które gwarantują maksymalnie naturalny wygląd drewnianego parkietu. Parkiety dwuwarstwowe Chevron 45 Rustical Premium dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych, przede wszystkim z barwnej palety kolekcji Top of The World. Aby umożliwić Państwu optymalne dopasowanie podłogi do indywidualnych potrzeb, oczekiwań oraz wnętrz - Chevron 45 występuje w kilku rozmiarach (10/14x90x610 mm i 10/14x120x880 mm) oraz rozmaitych wykończeniach (lakier lub olej, szczotkowane, fazowane). 

Podłoga inna niż wszystkie? Idealnie! 

Chevron 45 w klasie Rustical Premium jest podłogą uniwersalną, ale równocześnie o mocnym i zdecydowanym charakterze. To parkiet, po którym nie można przejść obojętnie - przyciąga wzrok i skupia na sobie uwagę, w znacznym stopniu wpływając na sposób odbioru danej przestrzeni. Harmonijnie wpisuje się we wnętrza urządzone... w różnych stylach i kolorach, odważnie przełamując chłodną elegancję lub dodając elegancji przaśności i swojskości. Jak to możliwe? Dzięki hybrydzie jodełki będącej gwarantem elegancji oraz deski w klasie Rustical Premium zapewniającej niepowtarzalny wygląd.

Parkiet dwuwarstwowy Chevron 45 Rustical Premium doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach, zarówno tych urządzonych w minimalistycznym stylu, jak i tych, w których króluje modern classic czy industrial. Ta wyjątkowa podłoga drewniana to element, który nadaje ton wnętrzu, decydując o finalnym charakterze pomieszczenia, w którym została położona, a tym samym wpływając na samopoczucie osób w nim przebywających. Wnętrza, których aranżacje opierają się na dębowym Chevronie 45 to wnętrza, o których oryginalność i ponadczasowość nie musimy się martwić. Te wnętrza doskonale bronią się przed klasyfikacjami, nie dają się przyporządkować żadnemu konkretnemu stylowi i nie muszą być zgodne z aktualnymi trendami, by sprawiać wrażenie "bycia na czasie". 

Chevron 45 w praktyce

Chevron 45 świetnie brzmi w teorii i... doskonale wygląda w praktyce! Rewelacyjnym przykładem jest jeden z ostatnich projektów, w których nasza podłoga w jodełkę odegrała główną rolę. Lekkie, bardzo świeże i przyjemne dla oka wnętrza mieszkania, w których królują jasne szarości i hipnotyczny odcień koloru niebieskiego zostały urządzone na styku stylu nowoczesnego, classic modern i glamour. Jasna podłoga Chevron 45 Kaczkana idealnie wpisuje się w tę przestrzeń, dynamizując ją i dodając jej wyjątkowego charakteru. 

Kaczkan to marka gwarantująca najwyższą jakość. Wszystkie parkiety dwuwarstwowe powstające w naszej firmie są trwałe, wytrzymałe i bardzo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, a ich użytkowanie jest zawsze źródłem długoletniej satysfakcji. Dowód? Zamówienia płynące z całego świata i nasze podłogi stanowiące bazę aranżacji realizowanych przez topowych projektantów z Polski i z zagranicy. 

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.