26.04.2021

Zainspiruj się naturalną podłogą klasy Premium - Rustical Premium

Szukasz podłogi innej niż wszystkie? Takiej, która zachwyca naturalnością i intryguje swoim nieokrzesanym charakterem? Wybierz Rustical Premium, to jedyna w swoim rodzaju klasa drewna!

Klasa Rustical Premium jest kwintesencją tego, co najpiękniejsze w zdrowym, dębowym drewnie: naturalnych przebarwień, zdrowych sęków i drobnych pęknięć, dodających podłodze autentyczności, zachowując przy tym elegancki wygląd premium. Marka Kaczkan selekcjonuje podłogi według indywidulanych kryteriów wpisujących się w grupę przedmiotów wyposarzenia wnętrz klasy premium. Deska Rustical Premium to idealna baza dla wyjątkowych projektów w różnych stylach oraz doskonałe źródło inspiracji! Podłoga z desek w klasie Rustical Premium to zawsze początek pięknej przygody! Czym są klasy drewna i jak to robimy w firmie Kaczkan? Czym charakteryzuje się Rustical Premium, w jakich kolorach występuje i do jakich wnętrz pasuje? 

Klasy drewna - co to jest i jak to robimy w firmie Kaczkan?

Klasy drewna to podział desek pod względem wizualnym i estetycznym. Drewno o określonym wyglądzie, przede wszystkim w kontekście usłojenia i wybarwienia poszczególnych desek, zostaje przyporządkowane do konkretnej klasy. W firmie Kaczkan deski selekcjonowane są wyłącznie ręcznie, przez doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, a nasze kryteria sortowania są bardzo rygorystyczne i zdecydowanie wykraczają poza ogólnie przyjęte standardy. To najlepszy i najskuteczniejszy sposób na zapewnienie całkowitej zgodności każdej deski z opisem danej klasy drewna oraz zachowanie spójności w aranżacji i kreowanie pomieszczeń zgodnie z własną wizją. 

Rustical Premium - wyjątkowa klasa drewna dla wymagających 

Jesteśmy przekonani, że klasa drewna jest tym, co w znacznym stopniu determinuje charakter podłogi i finalnie mocno oddziałuje na wnętrze. Klasę Rustical Premium stworzyliśmy i opisaliśmy z myślą o najbardziej wymagających Klientach i ich wyrafinowanych gustach. 

Drewno w klasie Rustical Premium to deski:

  • o urozmaiconej kolorystyce (deski Rustical Premium charakteryzuje duża różnorodność kolorystyczna),
  • z dowolnym, nieregularnym układem słojów,
  • z małymi i średnimi sękami (dla podłóg dwuwarstwowych Kaczkan: maksymalna wielkość sęków zdrowych to 15 mm, a maksymalna wielkość czarnych / zepsutych sęków to 7 mm),
  • z małymi, pojedynczymi i płytkimi pęknięciami,
  • bez drewna bielastego. 

Podłogi skomponowane z desek w klasie Rustical Premium doskonale eksponują naturalne piękno drewna dębowego, efektywnie podkreślając jego niezrównane walory estetyczne i indywidualny charakter. Delikatne przebarwienia mogą dawać arcyciekawy efekt podłogi cieniowanej, ale bez efektu vintage, charakterystycznego dla standardowych klas Rustical. Rustical Premium to podłogi naturalnie eleganckie, dodające wnętrzom uroku i klimatycznego ciepła. 

Wszystkie kolory i zalety podłóg w klasie Rustical Premium

Deski w klasie Rustical Premium wykańczamy z zachowaniem najwyższych standardów: fazujemy i szczotkujemy, a na życzenie Klienta - również wzbogacamy je o efekt piły, który podbija ich rustykalny charakter. Dąb Rustical Premium doskonale sprawdza się w przypadku podłóg barwionych lakierami UV, dlatego w naszej ofercie, wszystkie wybarwienia kolekcji Top of the World dostępne są wyłącznie w tej klasie! To gwarancja doskonałego efektu wizualnego i rewelacyjnej funkcjonalności. To dębowa podłoga, która zawsze świetnie wygląda, jest maksymalnie bezproblemowa w użytkowaniu i łatwa do utrzymania w czystości. Matowe i supermatowe lakiery UV pozwalają na uzyskanie perfekcyjnie nasyconych kolorów i nie przyćmiewają rysunku dębiny. 

Podłoga wykonana z desek w klasie Rustical Premium idealnie wpisuje się we wnętrza urządzone w różnych stylach i kolorach - to kolejna zaleta podłóg w tej odsłonie. 

Nowocześnie, industrialnie czy w stylu skandynawskim? 

Po podłogę w klasie Rustical Premium najczęściej sięgają projektanci i inwestorzy aranżujący pomieszczenia domów i mieszkań w stylu nowoczesny - wyraziste w odbiorze i eleganckie deski świetnie dopełniają minimalistycznie urządzone wnętrza, stonowane pod względem kolorystyki i doboru form mebli.

Podłoga z drewna w klasie Rustical Premium to także pierwszy wybór miłośników stylu industrialnego. Prawdziwa uroda dębowych desek, których oryginalny rysunek oraz naturalnie występujące sęki i spękania nie są poddawane żadnym zabiegom maskującym - doskonale wpisuje się we wnętrza urządzone w stylu loftowym, który konsekwentnie eksponuje surowe materiały, takimi jakimi są.

Planujesz urządzić wnętrza swojego domu lub mieszkania w stylu skandynawskich? Podłoga w klasie Rustical Premium, w jednym z jasnych wybarwień to dokonały pomysł na dodanie pomieszczeniom charakteru i uniknięcie monotonii! Jasne podłogi z desek Rustical Premium sprawdzą się również w przytulnym i luźnym w odbiorze stylu Boho oraz eleganckim stylu Hampton. 

Rustical Premium w ciemnym wydaniu - elegancko i prestiżowo

Deski w klasie Rustical Premium, w ciemnych i intensywnych kolorach, idealnie wpiszą się w stylowe salony, ale również maksymalnie eleganckie pomieszczenia biurowe, dodając im klasy i zdecydowanego charakteru. To idealne rozwiązanie do wnętrz urządzonych m.in. w stylach: Art Deco, Intense Chic, Modern Classic czy w stylu eklektycznym. 

Zacznij od podłogi Rustical Premium i zobacz, do czego Cię zainspiruje!

Dlaczego powinieneś zdecydować się na podłogę w klasie Rustical Premium? Bo to klasa gwarantująca absolutną oryginalność desek, efektownie podkreślająca to, co w nich najpiękniejsze. Dodatkowo urozmaicony rysunek drewna przekłada się na wyjątkową funkcjonalność podłogi - na takich deskach zdecydowanie mniej widoczne będą ślady codziennego użytkowania, niewielkie uszkodzenia czy zwykłe zabrudzenia. Poza tym podłoga w klasie Rustical Premium jest otwarciem drzwi do niezliczonych możliwości aranżacyjnych.

Do jakich decyzji stylistycznych zainspiruje Cię Rustical Premium? 

 

 

 

 

 

Zdjęcia:

1. Dom na Mazurach, Fotomohito, Pure Forest

2. Vprojekt by Weronika, MJ Studio Elbląg, Clear Oak 

3. Dom na Mazurach, Pure Forest 

4. Dom na Mazurach, Fotomohito, Pure Forest

5. SOFT LOFT, Magda i Piotr Martenko, Wild Oil

6. House Loves Karolina Zagrodzka, Coffee

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.